
- Бар
- Коды:19875
CPX-FB33 548755 FESTO - шиналық жинақ
1 152 698 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы CPX-FB33 548755
Қорғау класы: IP65, IP67 • Жұмыс кернеуі: 18 ÷ 30 V DC • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 548755 |
| Құрылғының диагностикасы | Channel and module-oriented diagnostics,Diagnostics memory,Кернеуі төмен модульдер |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Өнеркәсіптік шинаның интерфейсі | 2 x розетка, M12x1, 4 істікшелі, D-кодталған |
| Қорғау сыныбы | IP65IP67 |
| Ғимарат | алюминий |
| Макс. токты тұтыну | 120мА |
| Кіруге арналған мекенжайлардың максималды саны | 64 Byte |
| Шығуға арналған мекенжайлардың максималды саны | 64 Byte |
| Таңбалау | CPX-FB33 |
| Салмақ | 280г |
| Негізгі материал | алюминий |
| Конфигурация параметрлері | Diagnostics behaviour,Forcing of channels,Signal setup,Ақаулыққа төзімді реакция,Жүйелік параметрлер |
| Конфигурацияны қолдау | GSDML файлы |
| Хаттама | PROFINET IRTPROFINET RT |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 50°C |
| Жұмыс кернеуі | 18 ÷ 30 V DC |
| Өлшемдері | 50x107x50мм |
| Өнімге қатысты жарықдиодтар | M: модификация, параметрлеу,PL: жүктемені беру,PS: электрониканы беру, сенсорды беру,SF: жүйелік қате |
- Бағасы: 1 152 698 ₸

