
- Бар
- Коды:19876
CPX-FB36 1912451 FESTO - шиналық жинақ
1 262 338 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы CPX-FB36 1912451
Қорғау класы: IP65, IP67 • Жұмыс кернеуі: 18 ÷ 30 V DC • Корпус материалы: арматураланған полиамид (PA)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1912451 |
| Құрылғының диагностикасы | Channel and module-oriented diagnostics,Diagnostics memory,Кернеуі төмен модульдер |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Өнеркәсіптік шинаның интерфейсі | 2 x розетка, M12x1, 4 істікшелі, D-кодталған |
| Қорғау сыныбы | IP65IP67 |
| Ғимарат | арматураланған полиамид (PA) |
| Макс. токты тұтыну | 100мА |
| Кіруге арналған мекенжайлардың максималды саны | 64 Byte |
| Шығуға арналған мекенжайлардың максималды саны | 64 Byte |
| Таңбалау | CPX-FB36 |
| Салмақ | 125ж |
| Негізгі материал | Пластик |
| Конфигурация параметрлері | Diagnostics behaviour,Forcing of channels, Idle mode characteristics, Signal setup,Ақаулыққа төзімді реакция,Жүйелік параметрлер |
| Конфигурацияны қолдау | EDS-файл,L5K CPX-FMT көмегімен экспорттау |
| Хаттама | EtherNet/IPModbusTCP |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 50°C |
| Жұмыс кернеуі | 18 ÷ 30 V DC |
| Өлшемдері | 50x107x50мм |
| Өнімге қатысты жарықдиодтар | M: модификация, параметрлеу,PL: жүктемені беру,PS: электрониканы беру, сенсорды беру,SF: жүйелік қате |
- Бағасы: 1 262 338 ₸

