
- Бар
- Коды:19881
CPX-FVDA-P2 1971599 FESTO - Шығыс модулі
1 177 835 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы CPX-FVDA-P2 1971599
Жұмыс кернеуі: 24 V DC • Корпус материалы: поликарбонат (ДК);арматурасы бар полиамид (ПА)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1971599 |
| Диагностика | Cross circuit,Short circuit/overload per channel,Wire break per channel,Төмен кернеу, таратқыштар |
| Дискретті шығулар, саны | 2 |
| Кернеудің рұқсат етілген ауытқулары | =-15 % / 20 % |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | арнаға арналған ішкі электрондық қорғаныс сақтандырғышы |
| Жай-күй индикаторы | 1 fail-safe mode protocol active1 group diagnostics3 channel diagnostics3 channel status |
| Ғимарат | поликарбонат (ДК);арматураланған полиамид (ПА) |
| Өшіру пәрмені үшін макс. реакция уақыты | F_WD_TIME + 23 ms |
| Сызықтың макс. ұзындығы | 200 m |
| Макс. токты тұтыну | 25, мА65мА |
| Кіруге арналған мекенжайлардың максималды саны | 6 Byte |
| Шығуға арналған мекенжайлардың максималды саны | 6 Byte |
| Таңбалау | CPX-FVDA-P2 |
| Негізгі материал | Пластик |
| Қалдық пульсация | Кернеу диапазонында 2 Vpp |
| Кернеудің төмендеуі | 0.6Жылы |
| Конфигурация параметрлері | Diagnostics behaviour,Monitoring wire break/channel |
| Шығулар бойынша ескертпе | 1 таратқыштың қуат көзін өшіруге арналған ішкі арна, 2 сыртқы шығыс |
| Қоршаған орта температурасы туралы ескертпе | Observe derating curve for pneumatic interface |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 50°C |
| Жұмыс кернеуі | 24 V DC |
| Өлшемдері | 50x107x55мм |
| Қауіпсіздік функциясы | таратушылар үшін қоректендіру кернеуін қауіпсіз ажырату |
- Бағасы: 1 177 835 ₸

