
- Бар
- Коды:19897
CPX-L-8DE-8DA-16-KL-3POL 572607 FESTO - Кіру/шығу модулі
374 835 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы CPX-L-8DE-8DA-16-KL-3POL 572607
Дискретті шығыс: PNP • Қорғау класы: IP20 • Жұмыс кернеуі: 18 ÷ 30 V DC • Корпус материалы: арматураланған полиамид (PA)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 572607 |
| Кірістегі тербеліс уақыты | 3 ms (0.1 ms, 10 ms, 20 ms, параметрленетін) |
| Кіріс сипаттамалары | IEC1131-T2, Typ 01 |
| Диагностика | Short circuit/overload per channel,Төмен кернеу, шығулар |
| Дискретті кірістер, саны | 8 |
| Дискретті шығулар, саны | 8 |
| Дискретті шығу | PNP |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | арнаға арналған ішкі электрондық қорғаныс сақтандырғышы |
| Жай-күй индикаторы | 1 group diagnostics16 channel status |
| Қорғау сыныбы | IP20 |
| Ғимарат | арматураланған полиамид (PA) |
| Макс. модульге кірудің қалдық тогы | 1,8 A |
| Макс. токты тұтыну | 15мА |
| Таңбалау | CPX-L-8DE-8DA-16-KL-3POL |
| Негізгі материал | Пластик |
| Конфигурация параметрлері | Behaviour after short circuit, Fail-safe mode per channel, Forcing per channel, Idle mode per channel, Module monitoring,Сигналдың кеңею уақыты, Кірістегі контактінің дірілін жою уақыты |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 50°C |
| Жұмыс кернеуі | 18 ÷ 30 V DC |
| Өлшемдері | 50x107x41мм |
| Ауыстыру деңгейі | Сигнал 0: ≤ 5 V,Сигнал 1: ≥ 15 V |
- Бағасы: 374 835 ₸

