
- Бар
- Коды:19911
CPX-M-FB21 572221 FESTO - шиналық жинақ
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы CPX-M-FB21 572221
Қорғау класы: IP65, IP67 • Жұмыс кернеуі: 18 ÷ 30 V DC • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 572221 |
| Құрылғының диагностикасы | Channel and module-oriented diagnostics,Diagnostics memory,Кернеуі төмен модульдер |
| Қосымша функциялар | оператор модуліне арналған қосымша диагностикалық интерфейс,оператор құрылғысы арқылы модульдік немесе жүйелік параметрлеу,жүйе күйін процесс деректері арқылы көрсетуге болады |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Өнеркәсіптік шинаның интерфейсі | кіретін ФОК желісінің сенімді қосылымы,шығатын ФОК желісінің сенімді қосылымы |
| Қорғау сыныбы | IP65IP67 |
| Ғимарат | алюминий |
| Макс. токты тұтыну | 90мА |
| Кіруге арналған мекенжайлардың максималды саны | 12 Byte |
| Шығуға арналған мекенжайлардың максималды саны | 12 Byte |
| Таңбалау | CPX-M-FB21 |
| Салмақ | 1255ж |
| Негізгі материал | алюминий |
| Конфигурация параметрлері | Diagnostics behaviour,Forcing of channels,Signal setup,Ақаулыққа төзімді реакция,Жүйелік параметрлер |
| Хаттама | Interbus |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 50°C |
| Жұмыс кернеуі | 18 ÷ 30 V DC |
| Өлшемдері | 100x110x130мм |
| Өнімге қатысты жарықдиодтар | M: модификация, параметрлеу,SF: жүйелік қате,US1: электрониканы қуаттандыру, сенсорды қуаттандыру,US2: жүктеме кернеуі |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

