
- Бар
- Коды:29153
CPX-E-16DI 4080492 FESTO - Дискретті кіріс модулі
350 100 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы CPX-E-16DI 4080492
Қорғау класы: IP20 • Корпус материалы: полиамид (PA)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4080492 |
| Кірістегі тербеліс уақыты | 0,1 ms,10 ms,20 ms,3 ms |
| Кіріс сипаттамалары | IEC 61131-2 бойынша, 3 тип |
| Шиналар бойынша диагностика | Датчиктің қоректенуіндегі қысқа тұйықталу/шамадан тыс жүктеме |
| Жарықдиодтардың көмегімен диагностика | модульдегі қате,арнадағы күй |
| Дискретті кірістер, саны | 16 |
| Электроника/датчиктер үшін кернеудің рұқсат етілген ауытқулары | ± 25 % |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында PWIS заттары бар |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | модульге арналған ішкі электронды қорғаныс сақтандырғышы |
| Қорғау сыныбы | IP20 |
| Ғимарат | полиамид (PA) |
| Макс. модульге кірудің қалдық тогы | 1,8 A |
| Кіруге арналған мекенжайлардың максималды саны | 2 Byte |
| Таңбалау | CPX-E-16DI |
| Салмақ | 102ж |
| Монтаждау | жоғарғы рельспен |
| Монтаждау қадамы | 18.9 мм |
| Негізгі материал | Пластик |
| Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы | 95%, конденсат түзілмейді |
| Арна параметрлері | Сигналды кеңейту |
| Модуль параметрлері | Сигналдың кеңею уақыты,Кіріс контактінің дірілін жою уақыты,Сенсорды қосу үшін қысқа тұйықталу диагностикасы,Қысқа тұйықталу/шамадан тыс жүктемеден кейінгі әрекет |
| Электроника/датчиктер үшін номиналды жұмыс кернеуіндегі меншікті токтың шығыны | Типтік 15 мА |
| Қоршаған орта температурасы туралы ескертпе | Тігінен монтаждау үшін -5 - 60 °C |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 50°C |
| Өлшемдері | 18.9x76.6x124.3мм |
| Ауыстыру деңгейі | Сигнал 0: ≤ 5 V,Сигнал 1: ≥ 11 V |
- Бағасы: 350 100 ₸

