
- Бар
- Коды:29155
CPX-E-4AI-U-I 4080493 FESTO - Аналогтық кіріс модулі
729 305 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы CPX-E-4AI-U-I 4080493
Қорғау класы: IP20 • Корпус материалы: полиамид (PA)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Аналогтық кірістер, саны | 4 |
| Аналогтық кіріс | 4 ÷ 20Ма/0 ÷ 20Ма/0 ÷ 10В/1 ÷ 5В |
| Артикул | 4080493 |
| Шиналар бойынша диагностика | Мәннің жоғарғы шегі сақталмайды,Датчиктің қоректенуіндегі қысқа тұйықталу/шамадан тыс жүктеме,Мәннің төменгі шегі сақталмайды,Сымның үзілуі,Параметр қатесі,параметрлеу қатесі,Аналогтық кірістердегі шамадан тыс жүктеме,Төмендетілген/артық тұтыну |
| Жарықдиодтардың көмегімен диагностика | арнаға қате,модульге қате |
| Электроника/датчиктер үшін кернеудің рұқсат етілген ауытқулары | ± 25 % |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында PWIS заттары бар |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | модульге арналған ішкі электронды қорғаныс сақтандырғышы |
| Қорғау сыныбы | IP20 |
| Ғимарат | полиамид (PA) |
| Сызықтың макс. ұзындығы | 30 м, Қорғаныспен |
| Макс. модульге кірудің қалдық тогы | 1,4 A |
| Кіруге арналған мекенжайлардың максималды саны | 8 Byte |
| Таңбалау | CPX-E-4AI-U-I |
| Салмақ | 96ж |
| Монтаждау | жоғарғы рельспен |
| Монтаждау қадамы | 18.9 мм |
| Негізгі материал | Пластик |
| Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы | 95%, конденсат түзілмейді |
| Қате - қоршаған орта температурасының рұқсат етілген шегінен шығу | ± 0,3 % |
| Арна параметрлері | Жоғарғы шектің диагностикасы,Төменгі шектің диагностикасы,Сымның үзілуінің диагностикасы,Параметр қатесінің диагностикасы,Төмендетілген/артық ағынның диагностикасы,Арнаға сигнал диапазоны,Төменгі/жоғарғы шектер,Тегістеу коэффициенті |
| Қайталануы | 25 °C температурада 0,1% |
| Ақаулық кезінде қоректендіру кернеуін ұстап тұру | 10 ms |
| Электроника/датчиктер үшін номиналды жұмыс кернеуіндегі меншікті токтың шығыны | typ. 70 mA |
| Қоршаған орта температурасы туралы ескертпе | Тігінен монтаждау үшін -5 - 60 °C |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 50°C |
| Өлшемдері | 18.9x76.6x124.3мм |
- Бағасы: 729 305 ₸

