
- Бар
- Коды:29156
CPX-E-4AO-U-I 4080494 FESTO - аналогтық шығыс модулі
729 305 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы CPX-E-4AO-U-I 4080494
Қорғау класы: IP20 • Корпус материалы: полиамид (PA)
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Аналогты шығулар, саны | 4 |
| Аналогтық шығыс | 4 ÷ 20Ма/0 ÷ 20Ма/0 ÷ 10В/0 ÷ 5В |
| Артикул | 4080494 |
| Шиналар бойынша диагностика | Мән номиналды диапазоннан төмендеді,Жетек қуатындағы қысқа тұйықталу/шамадан тыс жүктеме,аналогтық шығудағы қысқа тұйықталу/шамадан тыс жүктеме,Жалпы қате,параметрлеу қатесі,Жүктеме кернеуінің төмендеуі,Номиналды диапазоннан асып кетті |
| Жарықдиодтардың көмегімен диагностика | арнаға қате,модульге қате |
| Кернеудің рұқсат етілген ауытқуы, шығулар | ± 25 % |
| Электроника/датчиктер үшін кернеудің рұқсат етілген ауытқулары | ± 25 % |
| Сымның рұқсат етілген диаметрі/қимасы | 0.2 ÷ 1.5 мм2,0.2 ÷ 2.5 мм2 сымдарға арналған шеткі төлкелері жоқ икемді өткізгіштер үшін |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында PWIS заттары бар |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | модульге арналған ішкі электронды қорғаныс сақтандырғышы |
| Қорғау сыныбы | IP20 |
| Ғимарат | полиамид (PA) |
| Сызықтың макс. ұзындығы | 30 м, Қорғаныспен |
| Макс. токты тұтыну | 15мА |
| Шығуға арналған мекенжайлардың максималды саны | 8 Byte |
| Таңбалау | CPX-E-4AO-U-I |
| Салмақ | 96ж |
| Монтаждау | жоғарғы рельспен |
| Монтаждау қадамы | 18.9 мм |
| Негізгі материал | Пластик |
| Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы | 95%, конденсат түзілмейді |
| Қате - қоршаған орта температурасының рұқсат етілген шегінен шығу | ± 0,3 % |
| Арна параметрлері | Параметрлеу қатесінің диагностикасын қосу, Үзілген сым/бос жүріс диагностикасы мүмкін, Шамадан тыс жүктеме/қысқа тұйықталу диагностикасы мүмкін,Арнаға сигнал диапазоны, Қуат арнасы x |
| Қайталануы | 25 °C температурада 0,05% |
| Ақаулық кезінде қоректендіру кернеуін ұстап тұру | 10 ms |
| Электроника/датчиктер үшін номиналды жұмыс кернеуіндегі меншікті токтың шығыны | typ. 60 mA |
| Қоршаған орта температурасы туралы ескертпе | Тігінен монтаждау үшін -5 - 60 °C |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 50°C |
| Өлшемдері | 18.9x76.6x124.3мм |
- Бағасы: 729 305 ₸

