
- Бар
- Коды:29157
CPX-E-4IOL 4080495 FESTO - IO-Link master модулі
583 432 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы CPX-E-4IOL 4080495
Қорғау класы: IP20 • Корпус материалы: полиамид (PA)
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4080495 |
| Шиналар бойынша диагностика | Қысқа тұйықталу,Сымның үзілуі,Жалпы қате,Модуль қатесі,Параметр қатесі,Шамадан тыс жүктеме,Ағынның төмендеуі/асып кетуі,Құрылғы жоқ/жұмыс істемейді |
| Жарықдиодтардың көмегімен диагностика | модульдегі қате,арнадағы күй |
| Кернеудің рұқсат етілген ауытқуы, шығулар | ± 25 % |
| Электроника/датчиктер үшін кернеудің рұқсат етілген ауытқулары | ± 25 % |
| Сымның рұқсат етілген диаметрі/қимасы | 0.2 ÷ 1.5 мм2,0.2 ÷ 2.5 мм2 сымдарға арналған шеткі төлкелері жоқ икемді өткізгіштер үшін |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында PWIS заттары бар |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | ішкі электронды сақтандырғыш, әрбір модуль үшін сенсор,ішкі электронды сақтандырғыш, арна жүктемесі |
| Қорғау сыныбы | IP20 |
| Ғимарат | полиамид (PA) |
| Макс. токты тұтыну | 15мА |
| Таңбалау | CPX-E-4IOL |
| Салмақ | 96ж |
| Монтаждау | жоғарғы рельспен |
| Монтаждау қадамы | 18.9 мм |
| Негізгі материал | Пластик |
| Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы | 95%, конденсат түзілмейді |
| Арна параметрлері | Цикл уақыты,Құрылғының қате коды,Жетек қуатын өшіру,Арна режимі,Қуат арнасы x,Арна күйі |
| Модуль параметрлері | Датчиктің қуатын өшіру,Жетекті қосу үшін қысқа тұйықталу диагностикасы,Қысқа тұйықталу/шамадан тыс жүктемеден кейінгі әрекет |
| Электроника/датчиктер үшін номиналды жұмыс кернеуіндегі меншікті токтың шығыны | Әдетте 50 мА. |
| Қоршаған орта температурасы туралы ескертпе | Көлденең монтаждау үшін -5 - 50 °C |
| Хаттама | IO-Link |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 50°C |
| Өлшемдері | 18.9x76.6x124.3мм |
- Бағасы: 583 432 ₸

