
- Бар
- Коды:29158
CPX-E-8DO 4080491 FESTO - Дискретті шығыс модулі
285 895 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы CPX-E-8DO 4080491
Дискретті шығыс: PNP • Қорғау класы: IP20 • Корпус материалы: полиамид (PA)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4080491 |
| Шиналар бойынша диагностика | Шығудағы қысқа тұйықталу/шамадан тыс жүктеме,Модуль қатесі,Жүктеменің төмен кернеуі |
| Жарықдиодтардың көмегімен диагностика | арнадағы қате,модульдегі қате,арнадағы күй |
| Дискретті шығулар, саны | 8 |
| Дискретті шығу | PNP |
| Кернеудің рұқсат етілген ауытқуы, шығулар | ± 25 % |
| Сымның рұқсат етілген диаметрі/қимасы | 0.2 ÷ 1.5 мм2,0.2 ÷ 2.5 мм2 сымдарға арналған шеткі төлкелері жоқ икемді өткізгіштер үшін |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында PWIS заттары бар |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | арнаға арналған ішкі электрондық қорғаныс сақтандырғышы |
| Қорғау сыныбы | IP20 |
| Ғимарат | полиамид (PA) |
| Макс. токты тұтыну | 34мА |
| Шығуға арналған мекенжайлардың максималды саны | 1 Byte |
| Таңбалау | CPX-E-8DO |
| Салмақ | 93ж |
| Монтаждау | жоғарғы рельспен |
| Монтаждау қадамы | 18.9 мм |
| Негізгі материал | Пластик |
| Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы | 95%, конденсат түзілмейді |
| Арна параметрлері | Қуат арнасы х |
| Модуль параметрлері | Шығудағы қысқа тұйықталуды диагностикалау,Жүктемені қоректендірудің төмен кернеуін диагностикалау,Қысқа тұйықталудан/шамадан тыс жүктемеден кейінгі жүріс-тұрыс |
| Қоршаған орта температурасы туралы ескертпе | Тігінен монтаждау үшін -5 - 60 °C |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 50°C |
| Өлшемдері | 18.9x76.6x124.3мм |
- Бағасы: 285 895 ₸

