
- Бар
- Коды:29160
CPX-E-CEC-C1-PN 4252741 FESTO - бақылаушы
2 753 848 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы CPX-E-CEC-C1-PN 4252741
Қорғау класы: IP20 • Корпус материалы: полиамид (PA)
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4252741 |
| Жарықдиодтардың көмегімен диагностика | force mode,run,желі қателері,жүктеме қуаты,электроника/сенсор қуаты,жүйелік қате, EtherCAT® желісінің күйі,инженерлік арна желісінің күйі 1,инженерлік арна желісінің күйі 2,желі күйі арна 1,желі күйі арна 2,техникалық қызмет көрсету қажет |
| Қосымша функциялар | CODESYS V3 |
| Электроника/датчиктер үшін кернеудің рұқсат етілген ауытқулары | ± 25 % |
| Сымның рұқсат етілген диаметрі/қимасы | 0.2 ÷ 1.5 мм2,0.2 ÷ 2.5 мм2 сымдарға арналған шеткі төлкелері жоқ икемді өткізгіштер үшін |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында PWIS заттары бар |
| Өнеркәсіптік шинаның интерфейсі | Ethernet |
| Өнеркәсіптік шинаның интерфейсі, гальваникалық оқшаулау | Иә |
| Қорғау сыныбы | IP20 |
| Ғимарат | полиамид (PA) |
| Макс. модульдер саны | 10 |
| Кіруге арналған мекенжайлардың максималды саны | 64 Byte |
| Шығуға арналған мекенжайлардың максималды саны | 64 Byte |
| Таңбалау | CPX-E-CEC-C1-PN |
| Салмақ | 288г |
| Монтаждау | жоғарғы рельспен |
| Монтаждау қадамы | 18.9 мм |
| Ақпаратты тасымалдаушы | Micro SD ≤ 32 GB,USB-Stick ≤ 32 GB |
| Негізгі материал | Пластик |
| Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы | 95%, конденсат түзілмейді |
| Бағдарлама жады | 12 МБ пайдаланушы бағдарламалары |
| Модуль параметрлері | Төмен кернеудің диагностикасы,Сигналдық арналардың қосылуы,Аналогтық модульдердің технологиялық мәнін көрсету,Бір арнаға кернеудің төмендеуі туралы ескертулер |
| Қуат, функция | Электроника және датчиктер |
| Ақаулық кезінде қоректендіру кернеуін ұстап тұру | 20 ms |
| Конфигурацияны қолдау | CODESYS V3,GSDML файлы,CDSB басқару блогы |
| Электроника/датчиктер үшін номиналды жұмыс кернеуіндегі меншікті токтың шығыны | typ. 150 mA |
| Қоршаған орта температурасы туралы ескертпе | Тігінен монтаждау үшін -5 - 60 °C |
| Хаттама | PROFINET IO |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 50°C |
| Өлшемдері | 75.9x124.3x82.5мм |
| Жүйелік параметрлер | Ақаулыққа төзімді реакция,Диагностикалық жады,Жүйенің іске қосылуы |
| Бағдарламалау ортасы | CODESYS |
- Бағасы: 2 753 848 ₸

