
- Бар
- Коды:29166
CPX-E-PN 4080497 FESTO - Шиналық модуль
1 021 052 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы CPX-E-PN 4080497
Қорғау класы: IP20 • Корпус материалы: полиамид (PA)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4080497 |
| Шиналар бойынша диагностика | PROFIsafe адрестеу әртүрлі,Мәннің жоғарғы шегі сақталмайды,Қысқа тұйықталу,Мәннің төменгі шегі сақталмайды,Сымның үзілуі,параметрлеу қатесі,Шамадан тыс жүктеме,Рұқсат етілген температурадан асып кету |
| Жарықдиодтардың көмегімен диагностика | force mode,желі қателері,жүктеме қуаты,электроника/сенсор қуаты,жүйелік қате,желі күйі арна 1,желі күйі арна 2,техникалық қызмет көрсету қажет |
| Электроника/датчиктер үшін кернеудің рұқсат етілген ауытқулары | ± 25 % |
| Сымның рұқсат етілген диаметрі/қимасы | 0.2 ÷ 1.5 мм2,0.2 ÷ 2.5 мм2 сымдарға арналған шеткі төлкелері жоқ икемді өткізгіштер үшін |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында PWIS заттары бар |
| Өнеркәсіптік шинаның интерфейсі | Ethernet |
| Өнеркәсіптік шинаның интерфейсі, гальваникалық оқшаулау | Иә |
| Қорғау сыныбы | IP20 |
| Ғимарат | полиамид (PA) |
| Макс. модульдер саны | 10 |
| Кіруге арналған мекенжайлардың максималды саны | 64 Byte |
| Шығуға арналған мекенжайлардың максималды саны | 64 Byte |
| Таңбалау | CPX-E-PN |
| Салмақ | 145ж |
| Монтаждау | жоғарғы рельспен |
| Монтаждау қадамы | 18.9 мм |
| Негізгі материал | Пластик |
| Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы | 95%, конденсат түзілмейді |
| Модуль параметрлері | Төмен кернеудің диагностикасы,Сигналдық арналардың қосылуы,Аналогтық модульдердің технологиялық мәнін көрсету,Бір арнаға кернеудің төмендеуі туралы ескертулер |
| Қуат, функция | Электроника және датчиктер |
| Ақаулық кезінде қоректендіру кернеуін ұстап тұру | 20 ms |
| Конфигурацияны қолдау | GSDML файлы |
| Электроника/датчиктер үшін номиналды жұмыс кернеуіндегі меншікті токтың шығыны | Әдетте 75 мА |
| Енгізулер бойынша ескертпе | 62 байт ВХ/ВХ диагностикалық интерфейсімен,62 bytes with status bits,64 байт диагностикасыз |
| Шығулар бойынша ескертпе | 62 байт ВХ/ВХ диагностикалық интерфейсімен,64 байт диагностикасыз,64 bytes with status bits |
| Қоршаған орта температурасы туралы ескертпе | Тігінен монтаждау үшін -5 - 60 °C |
| Хаттама | PROFINET IRTPROFINET RT |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 50°C |
| Өлшемдері | 42.2x125.8x76.5мм |
| Жүйелік параметрлер | Force mode,Ақаулыққа төзімді реакция,Диагностикалық жады,Жүйенің іске қосылуы |
- Бағасы: 1 021 052 ₸

