
- Бар
- Коды:29169
CPX-P-8DE-N-IS 565934 FESTO - Кіріс модулі
933 275 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы CPX-P-8DE-N-IS 565934
Жұмыс кернеуі: 24 V DC • Корпус материалы: поликарбонат (ДК);арматурасы бар полиамид (ПА)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 565934 |
| Жарылыстан қорғау | Ex i (ұшқынға қауіпсіз электр тізбегі) |
| Кірістегі тербеліс уақыты | 3 мс (0 мс, 10 мс, 20 мс, параметрленетін) |
| Кіріс сипаттамалары | EN 60947-5-6 бойынша |
| Диагностика | Limit violation per channel, Short circuit per channel, Wire break per channel, параметрлеу қатесі |
| Дискретті кірістер, саны | 8 |
| Қосымша функциялар | жиілікті өлшеу,есептегіштің жұмысы |
| Кернеудің рұқсат етілген ауытқулары | ±25 % |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | арнаға |
| Полярлықтың өзгеруінен қорғау | жұмыс кернеуі үшін |
| Жай-күй индикаторы | 1 group diagnostics8 channel diagnostics8 channel status |
| Ғимарат | поликарбонат (ДК);арматураланған полиамид (ПА) |
| Макс. шығу тогы | 16.8мА |
| Сызықтың макс. ұзындығы | 200 m |
| Макс. токты тұтыну | 75мА |
| Таңбалау | CPX-P-8DE-N-IS |
| Жарылыстан қорғауды таңбалау | II 1D Ex ia Da IIICII 1G Ex ia Ga IIC |
| Салмақ | 100г |
| Монтаждау | CPX-M-GE жалғау модулінде.. |
| Монтаждау қадамы | 50 мм |
| Негізгі материал | Пластик |
| Қалдық пульсация | 0.4 Vss |
| Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы | 95%, конденсат түзілмейді |
| Ақаулық кезінде қоректендіру кернеуін ұстап тұру | 20 ms |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 50°C |
| Жұмыс кернеуі | 24 V DC |
| Өлшемдері | 50x107x70мм |
| Ауыстыру деңгейі | EN 60947-5-6 бойынша |
- Бағасы: 933 275 ₸

