
- Бар
- Коды:86143
CGLN-10-060 CAMOZZI - Параллельді ұстағыш, ø10 мм, 60 мм жүріс, M5
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы CGLN-10-060
CGLN сериялы матчтарды ұстаудың үлкен күшіне ықшам құрылғының ішінде параллель жұмыс істейтін екі поршеньді қолдану арқылы қол жеткізіледі. Магниттік орналасу датчиктерін корпустағы ойықтарға орнату ұстағыш жақтардың орналасуын бақылауға мүмкіндік береді.
CGLN сериялы ұстағыштардың өлшемдері мен жақ ашу қозғалыстарының кең ауқымы әртүрлі өлшемдегі заттарды ұстауға мүмкіндік береді. Тұтқаларды орнату корпуста бекіту саңылауларының болуына байланысты жеңілдетіледі.
АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ:
- Орнату кезінде жоғары икемділік
- Үлкен қармау күші
- Синхрондалған тірек пен пиньон механизмі
- Магниттік датчиктерді қармау корпусына орнату
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Camozzi |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | CGLN-10-060 |
| Ұстағыш губкалар | Алюминий |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Қармау жақтарының саны | 2 |
| Ғимарат | алюминий |
| Макс. қармау жұмысының жиілігі | 0.7Гц |
| Салмақ | 460г |
| Монтаждау | ішкі бұранда |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Бағыттаушы/бұралудан қорғау | сырғымалы бағыттаушы |
| Жалпы ұстау күші 5 барда | 15Н |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Негізгі материал | алюминий |
| Ерекшеліктері | кең ашумен |
| Қайталануы | 0.1 мм |
| Қосылу | M5 |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:8:4] |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 3 ÷ 8бар |
| Әрекет түрі | екіжақты іс-қимыл |
| Өлшем | ø10 мм |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Барысы | 60 мм |
| Әрбір ысырманың жүрісі | 30 мм |
| Өзек | тот баспайтын болат |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

