
- Бар
- Коды:86156
CGP-10 CAMOZZI - Параллельді қармау, ø10 мм, жүріс 4 мм, M3
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы CGP-10
Жүріс: 4мм • Әрекет түрі: екі жақты әрекет • Өлшем өлшемі: ø10мм • Позицияны анықтау: датчиктерге арналған магнитпен • Бағыттаушы/бұралудан қорғау: сырғымалы бағыттаушы • Қосылым: M3
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Camozzi |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | CGP-10 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Қармау жақтарының саны | 2 |
| Макс. қармау жұмысының жиілігі | 3Гц |
| Салмақ | 50г |
| Монтаждау | ішкі бұранда және орталықтандырушы төлкеарналған тесігі және орталықтандырушы төлкесі бар керек-жарақтардың көмегімен |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Бағыттаушы/бұралудан қорғау | сырғымалы бағыттаушы |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Ерекшеліктері | Негізгі |
| Қосылу | M3 |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:8:4] |
| Жұмыс температурасы | 0 ÷ 80°C |
| Жұмыс қысымы | 1.5 ÷ 7бар |
| Үйлесімділік | CAMOZZI CGP |
| Әрекет түрі | екіжақты іс-қимыл |
| Өлшем | ø10 мм |
| Әрбір губканы 6 барда ұстау күші, жабу | 5Н |
| Әрбір губканы 6 барда ұстау күші, ашылуы | 8Н |
| Барысы | 4мм |
| Әрбір ысырманың жүрісі | 2мм |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

