
- Бар
- Коды:86158
CGP-20 CAMOZZI - Параллельді ұстағыш, ø20 мм, 12 мм жүріс, M5
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы CGP-20
Жүріс: 12мм • Әрекет түрі: екі жақты әрекет • Өлшем өлшемі: ø20мм • Позицияны анықтау: датчиктерге арналған магнитпен • Бағыттаушы/бұралудан қорғау: сырғымалы бағыттаушы • Қосылым: M5
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Camozzi |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | CGP-20 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Қармау жақтарының саны | 2 |
| Макс. қармау жұмысының жиілігі | 3Гц |
| Салмақ | 250г |
| Монтаждау | ішкі бұранда және орталықтандырушы төлкеарналған тесігі және орталықтандырушы төлкесі бар керек-жарақтардың көмегімен |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Бағыттаушы/бұралудан қорғау | сырғымалы бағыттаушы |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Ерекшеліктері | Негізгі |
| Қосылу | M5 |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:8:4] |
| Жұмыс температурасы | 0 ÷ 80°C |
| Жұмыс қысымы | 1.5 ÷ 7бар |
| Үйлесімділік | CAMOZZI CGP |
| Әрекет түрі | екіжақты іс-қимыл |
| Өлшем | ø20 мм |
| Әрбір губканы 6 барда ұстау күші, жабу | 35Н |
| Әрбір губканы 6 барда ұстау күші, ашылуы | 47Н |
| Барысы | 12мм |
| Әрбір ысырманың жүрісі | 6мм |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

