
- Бар
- Коды:86126
CGPS-F-32-NO CAMOZZI - Параллельді ұстағыш, ø32 мм, 20 мм жүріс, БІРАҚ, M5
Бағасын нақтылаңыз
Сипаттамасы CGPS-F-32-NO
Жоғары өнімді және дәл күш беру жүйесін және қос домалау мойынтіректері бар бағыттаушы рельстерді пайдалана отырып, CGPS сериялы ұстағыштар өте жоғары қайталану мен сенімділікке (сыртқы статикалық және динамикалық жүктемелерге төзімділік) кепілдік бере отырып, жоғары ұстау күшін қамтамасыз ете алады.
Қол жетімді өлшемдердің кең ауқымы кез келген қозғалыс үшін ең жақсы шешімді табуға мүмкіндік береді. Бекіткіштер жеңдермен және орталықтандырғыш шанышқылармен (H8 төзімділігі) қамтамасыз етілуі мүмкін, олар корпусқа және/немесе жақтарға орнатылғаннан кейін, техникалық қызмет көрсету кезінде ұстау мен кеңейтудің жоғары өзара алмастырылуына кепілдік бере алады.
АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ:
- Сенімді, ықшам және жеңіл құрылым
- Жоғары ашу/жабу күші
- Төменнен және бүйірден бекіту
- Бүйірден пневматикалық қосу
- Өздігінен шоғырланатын губкалар
- Жабудың және ашудың жоғары қайталануы
- Жоғары өзара алмасымдылық (төлкелер мен орталықтандырушы шанышқылар)
- CSD сериялы магниттік позиция датчиктерін қолдану арқылы позицияны анықтау (корпустың алдыңғы және бүйіріндегі ойықтар)
- ROHS директивасына сәйкес келеді
- Саусақтардың қол жетімді түрлері: саңылаулары бар ұзын және бұрандалы саңылаулары бар жалпақ
- Қос домалау мойынтіректері бар бағыттағыштың арқасында сыртқы жүктемелерге жоғары төзімділік
- Қолжетімді опциялар: жарылыс қаупі бар аймақтарда (ATEX сертификаты) және жоғары температурада пайдалануға арналған
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Camozzi |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | CGPS-F-32-NO |
| Ұстағыш губкалар | Тот баспайтын болат |
| Өлшем бірлігі | дана |
| орындалуы | жалпақ губкалар |
| Қармау жақтарының саны | 2 |
| Ғимарат | алюминий |
| Қақпақ | полиформальдегид (ПОМ) |
| Макс. қармау жұмысының жиілігі | 2Гц |
| Салмақ | 768ж |
| Монтаждау | керек-жарақтардың көмегімен ішкі бұранда және орталықтандырғыш төлке |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Бағыттаушы/бұралудан қорғау | домалау бағыттағышы (шарлы) |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Негізгі материал | алюминий |
| Ерекшеліктері | Негізгі |
| Қайталануы | 0.02 мм |
| Қосылу | M5 |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:8:4] |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 4 ÷ 8бар |
| Әрекет түрі | бір жақты, әдетте ашық |
| Өлшем | ø32 мм |
| Тығыздағыштар | сутектелген бутадиен-нитрилді каучук (HNBR)/фторлы каучук (FPM/FKM/Viton) |
| Әрбір губканы 6 барда ұстау күші, жабу | 167Н |
| Әрбір губканы 6 барда ұстау күші, ашылуы | 256Н |
| Барысы | 20мм |
| Әрбір ысырманың жүрісі | 10 мм |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

