
- Бар
- Коды:86059
CGPT-20-NO CAMOZZI - Параллельді ұстағыш, ø20 мм, 8 мм жүріс, БІРАҚ, M5
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы CGPT-20-NO
Жоғары өнімді және дәл күш беру жүйесін пайдалана отырып, CGPT сериялы ұстағыштар өте жоғары қайталану мүмкіндігін қамтамасыз ете отырып, жоғары ұстау күштерін қамтамасыз ете алады.
Қолжетімді өлшемдердің кең ауқымы операцияның кез келген түрі үшін оңтайлы шешімді табуға мүмкіндік береді. Тұтқалар орталықтандырғыш гильзалармен бірге келеді (H8 төзімділігі). Техникалық қызмет көрсету кезінде бұл втулка ұстағыштар мен ұстағыш қондырмалардың жоғары өзара алмасуын қамтамасыз ете алады. CGPT пневматикалық ұстағыш сериясы бөлшектерді ұстау және орналастыру, материалды өңдеу және станок желілеріндегі тиеу/түсіру операцияларын қоса алғанда, әртүрлі қолданбалар үшін өте қолайлы.
АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ:
- Берік, ықшам және жеңіл конструкция
- Үлкен басып алу күштері
- Тұтқаны үстіңгі, астыңғы және ұшынан бекіту
- Соңынан немесе астынан пневматикалық жалғау (түтіктерді пайдаланбай)
- Өздігінен шоғырланатын губкалар
- Ашу және жабудың жоғары қайталануы
- Жоғары өзара алмасымдылық (орталықтандырушы төлкелер)
- Позиция (ашық және жабық) жанаспайтын магниттік датчиктер көмегімен анықталады
- ROHS директивасына сәйкес
- PTFE, силикон және мыс пайдаланылмайды
- Жоғары сенімділік
- Т-тәрізді бағыттағыштың арқасында жүктемелерге төзімділігі жоғары
- Нұсқалары жарылыс қаупі бар аймақтарда (ATEX) және жоғары температурада (150°C) пайдалану үшін қол жетімді.
Қолжетімді өлшемдердің кең ауқымы операцияның кез келген түрі үшін оңтайлы шешімді табуға мүмкіндік береді. Тұтқалар орталықтандырғыш гильзалармен бірге келеді (H8 төзімділігі). Техникалық қызмет көрсету кезінде бұл втулка ұстағыштар мен ұстағыш қондырмалардың жоғары өзара алмасуын қамтамасыз ете алады. CGPT пневматикалық ұстағыш сериясы бөлшектерді ұстау және орналастыру, материалды өңдеу және станок желілеріндегі тиеу/түсіру операцияларын қоса алғанда, әртүрлі қолданбалар үшін өте қолайлы.
АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ:
- Берік, ықшам және жеңіл конструкция
- Үлкен басып алу күштері
- Тұтқаны үстіңгі, астыңғы және ұшынан бекіту
- Соңынан немесе астынан пневматикалық жалғау (түтіктерді пайдаланбай)
- Өздігінен шоғырланатын губкалар
- Ашу және жабудың жоғары қайталануы
- Жоғары өзара алмасымдылық (орталықтандырушы төлкелер)
- Позиция (ашық және жабық) жанаспайтын магниттік датчиктер көмегімен анықталады
- ROHS директивасына сәйкес
- PTFE, силикон және мыс пайдаланылмайды
- Жоғары сенімділік
- Т-тәрізді бағыттағыштың арқасында жүктемелерге төзімділігі жоғары
- Нұсқалары жарылыс қаупі бар аймақтарда (ATEX) және жоғары температурада (150°C) пайдалану үшін қол жетімді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Camozzi |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | CGPT-20-NO |
| Ұстағыш губкалар | Тот баспайтын болат |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Қармау жақтарының саны | 2 |
| Ғимарат | алюминий |
| Макс. қармау жұмысының жиілігі | 3Гц |
| Салмақ | 180ж |
| Монтаждау | ішкі бұранда және орталықтандырғыш төлке |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Бағыттаушы/бұралудан қорғау | сырғымалы бағыттаушы |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Негізгі материал | алюминий |
| Ерекшеліктері | күшейтілген |
| Қайталануы | 0.02 мм |
| Қосылу | M5 |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:8:4] |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 4 ÷ 8бар |
| Әрекет түрі | бір жақты, әдетте ашық |
| Өлшем | ø20 мм |
| Тығыздағыштар | сутектелген бутадиен-нитрилді каучук (HNBR)/фторлы каучук (FPM/FKM/Viton) |
| Әрбір губканы 6 барда ұстау күші, жабу | 51Н |
| Әрбір губканы 6 барда ұстау күші, ашылуы | 123Н |
| Барысы | 8мм |
| Әрбір ысырманың жүрісі | 4мм |
| Өзек | болат |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

