
- Бар
- Коды:23266
DHPS-16-A-NO 1254044 FESTO - Параллельді түсіру, ø16 мм, 10 мм инсульт, БІРАҚ, M3
1 055 032 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы DHPS-16-A-NO 1254044
Жүріс: 10мм • Әрекет түрі: бір әрекетті, әдетте ашық • Үлгі өлшемі: ø16 мм • Позицияны анықтау: датчиктерге арналған магнитпен • Бағыттаушы/бұралуға қарсы: сырғымалы бағыттаушы • Қосылым: M3 • Корпус материалы: анодталған алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1254044 |
| Кепілді қармау күші | Ашылуына |
| Ұстағыш губкалар | Тот баспайтын болат |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Қармау жақтарының саны | 2 |
| Ғимарат | анодталған алюминий |
| Қақпақ | полиамид (PA) |
| Макс. қармау жұмысының жиілігі | 3Гц |
| Таңбалау | DHPS-16-A-NO |
| Салмақ | 188ж |
| Инерцияның массалық сәті | 0,472 kgcm2 |
| Мин. жабылу уақыты 6 барда | 50мс |
| Монтаждау | ішкі бұранда және орталықтандырушы төлкеарналған тесігі және орталықтандырушы төлкесі бар керек-жарақтардың көмегімен |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Бағыттаушы/бұралудан қорғау | сырғымалы бағыттаушы |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Негізгі материал | алюминий |
| Ерекшеліктері | Негізгі |
| Қайталануы | 0.02 мм,0.2 мм |
| Қосылу | M3 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 4 ÷ 8бар |
| Әрекет түрі | бір жақты, әдетте ашық |
| Конструкция түрі | тұтқа |
| Өлшем | ø16 мм |
| Барысы | 10 мм |
| Әрбір ысырманың жүрісі | 5мм |
- Бағасы: 1 055 032 ₸




