
- Бар
- Коды:23387
HGP-16-A-B-SSK 539636 FESTO - Параллель ұстағыш, ø16 мм, 10 мм жүріс, М3
1 185 818 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы HGP-16-A-B-SSK 539636
Барысы: 10мм • Әрекет түрі: екі жақты әрекет • Өлшем өлшемі: ø16 мм • Позицияны анықтау: датчиктерге арналған магнитпен • Қосылу мүмкіндігі: M3 • Қорғау класы: IP54 • Корпус материалы: анодталған алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 539636 |
| Ұстағыш губкалар | Қоспаланған болат |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында мыс және тефлон жоқ |
| Қорғау сыныбы | IP54 |
| Қармау жақтарының саны | 2 |
| Ғимарат | анодталған алюминий |
| Қақпақ | TPV |
| Макс. қармау жұмысының жиілігі | 4Гц |
| Таңбалау | HGP-16-A-B-SSK |
| Салмақ | 197ж |
| Инерцияның массалық сәті | 0,47 kgcm2 |
| Мин. жабылу уақыты 6 барда | 60мс |
| Монтаждау | ішкі бұранда және орталықтандырушы төлке тесігі және орталықтандырушы төлкесі бар |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Жалпы күш-жігер 6 барда, жабылу | 160Н |
| Жалпы күш-жігер 6 барда, ашылуы | 140Н |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Негізгі материал | алюминий |
| Ерекшеліктері | Негізгі |
| Қайталануы | 0.04 мм,0.2 мм |
| Қосылу | M3 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 2 ÷ 8бар |
| Әрекет түрі | екіжақты іс-қимыл |
| Өлшем | ø16 мм |
| Әрбір губканы 6 барда ұстау күші, жабу | 80Н |
| Әрбір губканы 6 барда ұстау күші, ашылуы | 70Н |
| Барысы | 10 мм |
| Әрбір ысырманың жүрісі | 5мм |
- Бағасы: 1 185 818 ₸


