
- Бар
- Коды:23388
HGP-25-A-B-SSK 539635 FESTO - Параллель ұстағыш, ø25 мм, 15 мм жүріс, G1/8
1 555 820 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы HGP-25-A-B-SSK 539635
Барысы: 15мм • Әрекет түрі: екі жақты әрекет • Өлшем өлшемі: ø25мм • Позицияны анықтау: датчиктерге арналған магнитпен • Жалғау: G1/8 • Қорғау класы: IP54 • Корпус материалы: анодталған алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 539635 |
| Ұстағыш губкалар | Қоспаланған болат |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында мыс және тефлон жоқ |
| Қорғау сыныбы | IP54 |
| Қармау жақтарының саны | 2 |
| Ғимарат | анодталған алюминий |
| Қақпақ | TPV |
| Макс. қармау жұмысының жиілігі | 4Гц |
| Таңбалау | HGP-25-A-B-SSK |
| Салмақ | 737ж |
| Инерцияның массалық сәті | 3,831 kgcm2 |
| Мин. жабылу уақыты 6 барда | 50мс |
| Монтаждау | ішкі бұранда және орталықтандырушы төлке тесігі және орталықтандырушы төлкесі бар |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Жалпы күш-жігер 6 барда, жабылу | 340Н |
| Жалпы күш-жігер 6 барда, ашылуы | 370Н |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Негізгі материал | алюминий |
| Ерекшеліктері | Негізгі |
| Қайталануы | 0.04 мм,0.2 мм |
| Қосылу | G1/8 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 2 ÷ 8бар |
| Әрекет түрі | екіжақты іс-қимыл |
| Өлшем | ø25 мм |
| Әрбір губканы 6 барда ұстау күші, жабу | 170Н |
| Әрбір губканы 6 барда ұстау күші, ашылуы | 185Н |
| Барысы | 15мм |
| Әрбір ысырманың жүрісі | 7.5 мм |
- Бағасы: 1 555 820 ₸


