
- Бар
- Коды:23293
HGPD-50-A-G1 1132952 FESTO - Параллель ұстағыш, ø50 мм, 24 мм жүріс, G1/8
3 035 198 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы HGPD-50-A-G1 1132952
Барысы: 24мм • Әрекет түрі: екі жақты әрекет • Өлшем өлшемі: ø50 мм • Позицияны анықтау: датчиктерге арналған магнитпен • Қосылу мүмкіндігі: G1/8 • Қорғау класы: IP65 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1132952 |
| Кепілді қармау күші | Ашылуына |
| Ұстағыш губкалар | Шыңдалған,Болат |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Қорғау сыныбы | IP65 |
| Қармау жақтарының саны | 2 |
| Ғимарат | алюминий |
| Қақпақ | тот баспайтын болат |
| Макс. қармау жұмысының жиілігі | ≤ 2Гц |
| Таңбалау | HGPD-50-A-G1 |
| Салмақ | 2150ж |
| Инерцияның массалық сәті | 36,74 kgcm2 |
| Мин. жабылу уақыты 6 барда | 176мс |
| Монтаждау | ішкі бұранда және орталықтандырушы төлкеішкі бұранда және кілтпен тесігі және кілтпен керек-жарақтардың көмегімен тесігі және орталықтандырушы төлке арқылы |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Негізгі материал | алюминий |
| Ерекшеліктері | шаңға төзімді |
| Қайталануы | 0.05 мм,0.2 мм |
| Қосылу | G1/8 |
| Қосылу, ауаны үрлеу | M5 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 4 ÷ 8бар |
| Әрекет түрі | екіжақты іс-қимыл |
| Конструкция түрі | сына тәрізді жетек |
| Өлшем | ø50 мм |
| Барысы | 24мм |
| Әрбір ысырманың жүрісі | 12мм |
- Бағасы: 3 035 198 ₸




