
- Бар
- Коды:23353
HGPL-14-20- A-B 3361479 FESTO - Параллельді ұстағыш, ø14 мм, жүріс 40 мм, M5
2 385 482 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы HGPL-14-20-A-B 3361479
Барысы: 40мм • Әрекет түрі: екі жақты әрекет • Өлшем өлшемі: ø14мм • Позицияны анықтау: датчиктерге арналған магнитпен • Бағыттаушы/бұралуға қарсы: бағыттаушы • Қосылым: M5 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 3361479 |
| Ұстағыш губкалар | Шыңдалған,Болат |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында мыс және тефлон жоқ |
| Қармау жақтарының саны | 2 |
| Ғимарат | алюминий |
| Макс. қармау жұмысының жиілігі | Гц |
| Таңбалау | HGPL-14-20-A-B |
| Салмақ | 305ж |
| Инерцияның массалық сәті | 1,4 kgcm2 |
| Мин. жабылу уақыты 6 барда | 110мс |
| Монтаждау | ішкі бұранда және орталықтандырушы төлке тесігі және орталықтандырушы төлкесі бар |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Бағыттаушы/бұралудан қорғау | бағыттаушы |
| Жалпы күш-жігер 6 барда, жабылу | 158Н |
| Жалпы күш-жігер 6 барда, ашылуы | 126Н |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Негізгі материал | алюминий |
| Ерекшеліктері | төмен профильді күшейтілген |
| Қайталануы | 0.03 мм,0.2 мм |
| Қосылу | M5 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 3 ÷ 8бар |
| Әрекет түрі | екіжақты іс-қимыл |
| Конструкция түрі | тірек-тісті беріліс;Т-тәрізді;қос поршень |
| Өлшем | ø14 мм |
| Әрбір губканы 6 барда ұстау күші, жабу | 79Н |
| Әрбір губканы 6 барда ұстау күші, ашылуы | 63Н |
| Барысы | 40 мм |
| Әрбір ысырманың жүрісі | 20мм |
- Бағасы: 2 385 482 ₸




