
- Бар
- Коды:23364
HGPL-40-60- A-B 3361489 FESTO - Параллельді ұстағыш, ø40 мм, 120 мм жүріс, M5
4 075 110 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы HGPL-40-60-A-B 3361489
Барысы: 120мм • Әрекет түрі: екі жақты әрекет • Өлшем өлшемі: ø40мм • Позицияны анықтау: датчиктерге арналған магнитпен • Бағыттаушы/бұралуға қарсы: бағыттаушы • Қосылым: M5 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 3361489 |
| Ұстағыш губкалар | Шыңдалған,Болат |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында мыс және тефлон жоқ |
| Қармау жақтарының саны | 2 |
| Ғимарат | алюминий |
| Макс. қармау жұмысының жиілігі | Гц |
| Таңбалау | HGPL-40-60-A-B |
| Салмақ | 4165г |
| Инерцияның массалық сәті | 118,3 kgcm2 |
| Мин. жабылу уақыты 6 барда | 430мс |
| Монтаждау | ішкі бұранда және орталықтандырушы төлке тесігі және орталықтандырушы төлкесі бар |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Бағыттаушы/бұралудан қорғау | бағыттаушы |
| Жалпы күш-жігер 6 барда, жабылу | 1216Н |
| Жалпы күш-жігер 6 барда, ашылуы | 1038Н |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Негізгі материал | алюминий |
| Ерекшеліктері | төмен профильді күшейтілген |
| Қайталануы | 0.03 мм,0.2 мм |
| Қосылу | M5 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 3 ÷ 8бар |
| Әрекет түрі | екіжақты іс-қимыл |
| Конструкция түрі | тірек-тісті беріліс;Т-тәрізді;қос поршень |
| Өлшем | ø40 мм |
| Әрбір губканы 6 барда ұстау күші, жабу | 608Н |
| Әрбір губканы 6 барда ұстау күші, ашылуы | 519Н |
| Барысы | 120мм |
| Әрбір ысырманың жүрісі | 60 мм |
- Бағасы: 4 075 110 ₸




