
- Бар
- Коды:23367
HGPL-63-150- A-B 3361494 FESTO - Параллельді ұстағыш, ø63 мм, 300 мм жүріс, G1/8
12 238 618 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы HGPL-63-150-A-B 3361494
Барысы: 300мм • Әрекет түрі: екі жақты әрекет • Өлшем өлшемі: ø63 мм • Позицияны анықтау: датчиктерге арналған магнитпен • Бағыттаушы/бұралуға қарсы: бағыттаушы • Қосылым: G1/8 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 3361494 |
| Ұстағыш губкалар | Шыңдалған,Болат |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында мыс және тефлон жоқ |
| Қармау жақтарының саны | 2 |
| Ғимарат | алюминий |
| Макс. қармау жұмысының жиілігі | Гц |
| Таңбалау | HGPL-63-150-A-B |
| Салмақ | 18100ж |
| Инерцияның массалық сәті | 2.247,54 kgcm2 |
| Мин. жабылу уақыты 6 барда | 850мс |
| Монтаждау | ішкі бұранда және орталықтандырушы төлке тесігі және орталықтандырушы төлкесі бар |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Бағыттаушы/бұралудан қорғау | бағыттаушы |
| Жалпы күш-жігер 6 барда, жабылу | 2742Н |
| Жалпы күш-жігер 6 барда, ашылуы | 2466Н |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Негізгі материал | алюминий |
| Ерекшеліктері | төмен профильді күшейтілген |
| Қайталануы | 0.03 мм,0.2 мм |
| Қосылу | G1/8 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 3 ÷ 8бар |
| Әрекет түрі | екіжақты іс-қимыл |
| Конструкция түрі | тірек-тісті беріліс;Т-тәрізді;қос поршень |
| Өлшем | ø63 мм |
| Әрбір губканы 6 барда ұстау күші, жабу | 1371Н |
| Әрбір губканы 6 барда ұстау күші, ашылуы | 1233Н |
| Барысы | 300мм |
| Әрбір ысырманың жүрісі | 150мм |
- Бағасы: 12 238 618 ₸




