
- Бар
- Коды:23396
HGPM-12-EO-G8 197566 FESTO - Параллельді түсіру, ø12 мм, 6 мм инсульт, БІРАҚ, M3
599 888 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы HGPM-12-EO-G8 197566
Барысы: 6мм • Әрекет түрі: бір әрекетті, әдетте ашық • Стандартты өлшем: ø12 мм • Қосылым: M3 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 197566 |
| Ұстағыш губкалар | Қоспаланған болат |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында мыс және тефлон жоқ |
| Қармау жақтарының саны | 2 |
| Ғимарат | алюминий |
| Қақпақ | полиформальдегид (ПОМ) |
| Макс. қармау жұмысының жиілігі | 4Гц |
| Таңбалау | HGPM-12-EO-G8 |
| Салмақ | 41ж |
| Мин. жабылу уақыты 6 барда | 3.7мс |
| Монтаждау | бекіткіш |
| Жалпы күш-жігер 6 барда, ашылуы | 27Н |
| Негізгі материал | алюминий |
| Ерекшеліктері | ықшам |
| Қайталануы | 0.05 мм,0.2 мм |
| Қосылу | M3 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 4 ÷ 8бар |
| Әрекет түрі | бір жақты, әдетте ашық |
| Конструкция түрі | көлбеу жазықтық |
| Өлшем | ø12 мм |
| Әрбір губканы 6 барда ұстау күші, жабу | 13.5Н |
| Барысы | 6мм |
| Әрбір ысырманың жүрісі | 3мм |
- Бағасы: 599 888 ₸




