
- Бар
- Коды:23369
HGPP-10-A 525658 FESTO - Параллельді ұстағыш, ø10 мм, 4 мм жүріс, М3
1 387 610 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы HGPP-10-A 525658
Барысы: 4мм • Әрекет түрі: екі жақты әрекет • Өлшем өлшемі: ø10 мм • Позицияны анықтау: датчиктерге арналған магнитпен • Жалғау: M3 • Корпус материалы: анодталған алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 525658 |
| Ұстағыш губкалар | Алюминий қорытпасы,Никельмен қаптау |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында мыс және тефлон жоқ |
| Қармау жақтарының саны | 2 |
| Ғимарат | анодталған алюминий |
| Қақпақ | полиформальдегид (ПОМ) |
| Макс. қармау жұмысының жиілігі | 4Гц |
| Таңбалау | HGPP-10-A |
| Салмақ | 126г |
| Мин. жабылу уақыты 6 барда | 34мс |
| Монтаждау | ішкі бұрандамен |
| Жалпы күш-жігер 6 барда, жабылу | 80Н |
| Жалпы күш-жігер 6 барда, ашылуы | 80Н |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Негізгі материал | алюминий |
| Ерекшеліктері | дәлме-дәл |
| Қайталануы | 0.02 мм,0.1 мм |
| Қосылу | M3 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 2 ÷ 8бар |
| Әрекет түрі | екіжақты іс-қимыл |
| Конструкция түрі | тірек-тегершікті беріліс |
| Өлшем | ø10 мм |
| Әрбір губканы 6 барда ұстау күші, жабу | 40Н |
| Әрбір губканы 6 барда ұстау күші, ашылуы | 40Н |
| Барысы | 4мм |
| Әрбір ысырманың жүрісі | 2мм |
- Бағасы: 1 387 610 ₸


