
- Бар
- Коды:23373
HGPP-12-A-G1 187868 FESTO - Параллельді түсіру, ø12 мм, 5 мм инсульт, М3
1 782 668 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы HGPP-12-A-G1 187868
Барысы: 5мм • Әрекет түрі: екі жақты әрекет • Өлшем өлшемі: ø12 мм • Позицияны анықтау: датчиктерге арналған магнитпен • Жалғау: M3 • Корпус материалы: анодталған алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 187868 |
| Кепілді қармау күші | Ашылуына |
| Ұстағыш губкалар | Алюминий қорытпасы,Никельмен қаптау |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында мыс және тефлон жоқ |
| Қармау жақтарының саны | 2 |
| Ғимарат | анодталған алюминий |
| Қақпақ | полиформальдегид (ПОМ) |
| Макс. қармау жұмысының жиілігі | 4Гц |
| Таңбалау | HGPP-12-A-G1 |
| Салмақ | 173ж |
| Мин. жабылу уақыты 6 барда | 70мс |
| Монтаждау | ішкі бұрандамен |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Негізгі материал | алюминий |
| Ерекшеліктері | дәлме-дәл |
| Қайталануы | 0.02 мм,0.1 мм |
| Қосылу | M3 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 5 ÷ 8бар |
| Әрекет түрі | екіжақты іс-қимыл |
| Конструкция түрі | тірек-тегершікті беріліс |
| Өлшем | ø12 мм |
| Барысы | 5мм |
| Әрбір ысырманың жүрісі | 2.5 мм |
- Бағасы: 1 782 668 ₸


