
- Бар
- Коды:23376
HGPP-16-A-G1 187871 FESTO - Параллельді түсіру, ø16 мм, 10 мм инсульт, M5
2 100 905 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы HGPP-16-A-G1 187871
Барысы: 10мм • Әрекет түрі: екі жақты әрекет • Өлшем өлшемі: ø16 мм • Позицияны анықтау: датчиктерге арналған магнитпен • Жалғау: M5 • Корпус материалы: анодталған алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 187871 |
| Кепілді қармау күші | Ашылуына |
| Ұстағыш губкалар | Алюминий қорытпасы,Никельмен қаптау |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында мыс және тефлон жоқ |
| Қармау жақтарының саны | 2 |
| Ғимарат | анодталған алюминий |
| Қақпақ | полиформальдегид (ПОМ) |
| Макс. қармау жұмысының жиілігі | 4Гц |
| Таңбалау | HGPP-16-A-G1 |
| Салмақ | 316ж |
| Мин. жабылу уақыты 6 барда | 70мс |
| Монтаждау | ішкі бұрандамен |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Негізгі материал | алюминий |
| Ерекшеліктері | дәлме-дәл |
| Қайталануы | 0.02 мм,0.1 мм |
| Қосылу | M5 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 5 ÷ 8бар |
| Әрекет түрі | екіжақты іс-қимыл |
| Конструкция түрі | тірек-тегершікті беріліс |
| Өлшем | ø16 мм |
| Барысы | 10 мм |
| Әрбір ысырманың жүрісі | 5мм |
- Бағасы: 2 100 905 ₸


