
- Бар
- Коды:23306
HGPT-16-A-B-F 560195 FESTO - Параллель ұстағыш, ø16 мм, 3 мм жүріс, M5
1 240 890 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы HGPT-16-A-B-F 560195
Барысы: 3мм • Әрекет түрі: екі жақты әрекет • Өлшем өлшемі: ø16 мм • Позицияны анықтау: датчиктерге арналған магнитпен • Қосылу мүмкіндігі: M5 • Қорғау класы: IP40 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 560195 |
| Ұстағыш губкалар | Шыңдалған,Болат |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында мыс және тефлон жоқ |
| Қорғау сыныбы | IP40 |
| Қармау жақтарының саны | 2 |
| Ғимарат | алюминий |
| Қақпақ | тот баспайтын болат |
| Макс. қармау жұмысының жиілігі | ≤ 3Гц |
| Таңбалау | HGPT-16-A-B-F |
| Салмақ | 85ж |
| Инерцияның массалық сәті | 0,141 kgcm2 |
| Мин. жабылу уақыты 6 барда | 10мс |
| Монтаждау | ішкі бұранда және орталықтандырушы төлкеішкі бұранда және кілтпен тесігі және кілтпен керек-жарақтардың көмегімен тесігі және орталықтандырушы төлке арқылы |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Жалпы күш-жігер 6 барда, жабылу | 192Н |
| Жалпы күш-жігер 6 барда, ашылуы | 216Н |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Негізгі материал | алюминий |
| Ерекшеліктері | күшейтілген |
| Қайталануы | 0.03 мм,0.2 мм |
| Қосылу | M5 |
| Қосылу, ауаны үрлеу | M3 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 3 ÷ 8бар |
| Әрекет түрі | екіжақты іс-қимыл |
| Конструкция түрі | сына тәрізді жетек |
| Өлшем | ø16 мм |
| Әрбір губканы 6 барда ұстау күші, жабу | 96Н |
| Әрбір губканы 6 барда ұстау күші, ашылуы | 108Н |
| Барысы | 3мм |
| Әрбір ысырманың жүрісі | 1.5 мм |
- Бағасы: 1 240 890 ₸




