
- Бар
- Коды:23347
HGPT-80-A-B 560234 FESTO - Параллель ұстағыш, ø80 мм, 50 мм жүріс, G1/4
3 929 905 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы HGPT-80-A-B 560234
Барысы: 50мм • Әрекет түрі: екі жақты әрекет • Өлшем өлшемі: ø80 мм • Позицияны анықтау: датчиктерге арналған магнитпен • Қосылу мүмкіндігі: G1/4 • Қорғау класы: IP40 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 560234 |
| Ұстағыш губкалар | Шыңдалған,Болат |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында мыс және тефлон жоқ |
| Қорғау сыныбы | IP40 |
| Қармау жақтарының саны | 2 |
| Ғимарат | алюминий |
| Қақпақ | тот баспайтын болат |
| Макс. қармау жұмысының жиілігі | ≤ 2Гц |
| Таңбалау | HGPT-80-A-B |
| Салмақ | 4745ж |
| Инерцияның массалық сәті | 150,515 kgcm2 |
| Мин. жабылу уақыты 6 барда | 213мс |
| Монтаждау | ішкі бұранда және орталықтандырушы төлкеішкі бұранда және кілтпен тесігі және кілтпен керек-жарақтардың көмегімен тесігі және орталықтандырушы төлке арқылы |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Жалпы күш-жігер 6 барда, жабылу | 3102Н |
| Жалпы күш-жігер 6 барда, ашылуы | 3226Н |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Негізгі материал | алюминий |
| Ерекшеліктері | күшейтілген |
| Қайталануы | 0.05 мм,0.2 мм |
| Қосылу | G1/4 |
| Қосылу, ауаны үрлеу | M5 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 3 ÷ 8бар |
| Әрекет түрі | екіжақты іс-қимыл |
| Конструкция түрі | сына тәрізді жетек |
| Өлшем | ø80 мм |
| Әрбір губканы 6 барда ұстау күші, жабу | 1551Н |
| Әрбір губканы 6 барда ұстау күші, ашылуы | 1613Н |
| Барысы | 50 мм |
| Әрбір ысырманың жүрісі | 25мм |
- Бағасы: 3 929 905 ₸




