
- Бар
- Коды:229808
SHZ10-S EMC - Параллель ұстағыш, ø10 мм, 4 мм жүріс, қос. іс-әрекет, M3
295 030 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы SHZ10-S
Жүріс: 4мм • Әрекет түрі: екі жақты әрекет • Өлшем өлшемі: ø10 мм • Позицияны анықтау: датчиктерге арналған магнитпен • Бағыттаушы/бұралудан қорғау: жылжымалы бағыттаушы (шарикті) • Жалғау: M3 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | EMC |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | SHZ10-S |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Қармау жақтарының саны | 2 |
| Ғимарат | алюминий |
| Макс. қармау жұмысының жиілігі | 3Гц |
| Салмақ | 52ж |
| Монтаждау | ішкі бұранда және орталықтандырғыш төлке |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Бағыттаушы/бұралудан қорғау | домалау бағыттағышы (шарлы) |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Негізгі материал | алюминий |
| Ерекшеліктері | Негізгі |
| Қосылу | M3 |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:8:4] |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 80°C |
| Жұмыс қысымы | 1.5 ÷ 7бар |
| Әрекет түрі | екіжақты іс-қимыл |
| Өлшем | ø10 мм |
| Әрбір губканы 6 барда ұстау күші, жабу | 11Н |
| Әрбір губканы 6 барда ұстау күші, ашылуы | 17Н |
| Барысы | 4мм |
| Әрбір ысырманың жүрісі | 2мм |
- Бағасы: 295 030 ₸

