
- Бар
- Коды:229810
SHZ20-S EMC - Параллельді ұстағыш, ø20 мм, 10 мм жүріс, қос. іс-әрекет, M5
340 442 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы SHZ20-S
Жүрісі: 10мм • Әрекет түрі: екі жақты әрекет • Өлшем өлшемі: ø20мм • Позицияны анықтау: датчиктерге арналған магнитпен • Бағыттаушы/бұралудан қорғау: жылжымалы бағыттаушы (шарикті) • Жалғау: M5 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | EMC |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | SHZ20-S |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Қармау жақтарының саны | 2 |
| Ғимарат | алюминий |
| Макс. қармау жұмысының жиілігі | 3Гц |
| Салмақ | 236ж |
| Монтаждау | ішкі бұранда және орталықтандырғыш төлке |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Бағыттаушы/бұралудан қорғау | домалау бағыттағышы (шарлы) |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Негізгі материал | алюминий |
| Ерекшеліктері | Негізгі |
| Қосылу | M5 |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:8:4] |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 80°C |
| Жұмыс қысымы | 1 ÷ 7бар |
| Әрекет түрі | екіжақты іс-қимыл |
| Өлшем | ø20 мм |
| Әрбір губканы 6 барда ұстау күші, жабу | 45Н |
| Әрбір губканы 6 барда ұстау күші, ашылуы | 68Н |
| Барысы | 10 мм |
| Әрбір ысырманың жүрісі | 5мм |
- Бағасы: 340 442 ₸

