
- Бар
- Коды:229813
SHZSA16-S EMC - Параллельді ұстағыш, ø16 мм, 6 мм жүріс, БІРАҚ, M5
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы SHZSA16-S
Жүріс: 6мм • Әрекет түрі: бір әрекетті, әдетте ашық • Үлгі өлшемі: ø16 мм • Позицияны анықтау: датчиктерге арналған магнитпен • Бағыттаушы/бұралудан қорғау: жылжымалы бағыттаушы (шарикті) • Жалғау: M5 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | EMC |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | SHZSA16-S |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Қармау жақтарының саны | 2 |
| Ғимарат | алюминий |
| Макс. қармау жұмысының жиілігі | 3Гц |
| Салмақ | 120г |
| Монтаждау | ішкі бұранда және орталықтандырғыш төлке |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Бағыттаушы/бұралудан қорғау | домалау бағыттағышы (шарлы) |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Негізгі материал | алюминий |
| Ерекшеліктері | Негізгі |
| Қосылу | M5 |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:8:4] |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 80°C |
| Жұмыс қысымы | 2.5 ÷ 7бар |
| Әрекет түрі | бір жақты, әдетте ашық |
| Өлшем | ø16 мм |
| Әрбір губканы 6 барда ұстау күші, жабу | 27Н |
| Барысы | 6мм |
| Әрбір ысырманың жүрісі | 3мм |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

