
- Бар
- Коды:265497
CGPL-20-80 CAMOZZI - Параллельді ұстағыш, ø20 мм, 80 мм жүріс, 282 Н, M5
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы CGPL-20-80
CGPL сериялы ұзақ жүрісті параллель ұстағыштар шектеулі кеңістіктегі қолданбалар үшін икемді және тиімді шешімді ұсынады.
Кіріктірілген шарикті бағыттаушы және ықшам, жеңіл конструкция, тіпті жоғары циклдік жұмыс жағдайында да ұстау жұмысының жоғары динамикасы мен дәлдігін қамтамасыз етеді.
Тегіс конструкциясының арқасында параллельді ұстағыш жоғары жүктемелер мен үдеулерге төтеп бере алады, бұл оны құрастыру операциялары мен өнеркәсіптік робототехника үшін тамаша шешім етеді.
Ерекшеліктері:
- Ықшам және жеңіл құрылым
- Арбалардың үлкен жүрісі
- Жабылу-ашылудың жоғары қайталануы
- Жоғары жылдамдықты ашу және жабу
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Camozzi |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | CGPL-20-80 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Макс. қармау жұмысының жиілігі | 1Гц |
| Салмақ | 1221ж |
| Монтаждау | ішкі бұранда |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Жалпы ұстау күші 5 барда | 282Н |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Ерекшеліктері | төмен профильді |
| Қайталануы | 0.05 |
| Қосылу | M5 |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 1 ÷ 7бар |
| Әрекет түрі | екіжақты іс-қимыл |
| Өлшем | ø20 мм |
| Әрбір губканы 6 барда ұстау күші, жабу | 141Н |
| Әрбір губканы 6 барда ұстау күші, ашылуы | 141Н |
| Барысы | 80 мм |
| Әрбір ысырманың жүрісі | 40 мм |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

