
- Бар
- Коды:265483
SHF16DR EMC - Параллель ұстағыш, ø16 мм, 16 мм жүріс, 180 Н, M5
583 490 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы SHF16DR
Барысы: 16мм • Әрекет түрі: екі жақты әрекет • Өлшем өлшемі: ø16 мм • Позицияны анықтау: датчиктерге арналған магнитпен • Қосылу мүмкіндігі: M5
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | EMC |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | SHF16DR |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Макс. қармау жұмысының жиілігі | 2Гц |
| Салмақ | 344ж |
| Монтаждау | ішкі бұранда |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Жалпы ұстау күші 5 барда | 180Н |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Ерекшеліктері | төмен профильді |
| Қайталануы | 0.05 |
| Қосылу | M5 |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 70°C |
| Жұмыс қысымы | 1 ÷ 7бар |
| Әрекет түрі | екіжақты іс-қимыл |
| Өлшем | ø16 мм |
| Әрбір губканы 6 барда ұстау күші, жабу | 90Н |
| Әрбір губканы 6 барда ұстау күші, ашылуы | 90Н |
| Барысы | 16мм |
| Әрбір ысырманың жүрісі | 8мм |
- Бағасы: 583 490 ₸

