
- Бар
- Коды:266376
CGSP-20 CAMOZZI - Параллельді қармау, ø20 мм, жүріс 2 мм, 36 Н, M3
Бағасын нақтылаңыз
Сипаттамасы CGSP-20
CGSP сериялы екі жақты әрекетті, параллель қозғалатын жақ ұстағыштары 4 өлшемде (20, 25, 32 және 40) қол жетімді. Тұтқалар өздігінен орталықтандырылады. Иектер мен жақ саусақтарындағы иілу моменттерінің реакциялары Т-тәрізді бағыттағыштарға беріледі.
Тұтқаның жоғары сенімділігі пайдаланылатын материалдармен және бетті жабумен қамтамасыз етіледі. Ішкі күш беру жүйесі болат қаптамамен бөгде бөлшектердің енуінен қорғалған, сондықтан ұстағышты шаңды ортада қолдануға болады.
Ықшам өлшемдері, жеңіл конструкциясы және орналасу кезінде жоғары қайталануы бұл ұстағыштар сериясын, соның ішінде шағын заттармен жұмыс істеуге жарамды етеді.
Типтік қолдану салалары: электронды компоненттерді құрастыру секторында, косметикалық және медициналық өнеркәсіпте, сондай-ақ тамақ өнімдерін буып-түю саласында көтеру-тасымалдау операциялары, монтаждау, жабдықтарға техникалық қызмет көрсету.
- Сенімді, ықшамды және жеңіл конструкция
- Т-тәрізді бағыттағыштың арқасында сыртқы жүктемелерге төзімділігі жоғары
- Жабылу-ашылудың жоғары қайталануы
- Жоғары сенімділік
- Магниттік позиция датчиктерінің немесе индуктивті датчиктердің көмегімен позицияны анықтау
- Қорғау дәрежесі: IP40
- PTFE, силикон және мыс пайдаланылмайды
- Жоғары өзара алмасымдылық (орталықтандырушы төлкелер)
- Қолжетімді нұсқалар: жарылыс қаупі бар орталарда пайдалану үшін (ATEX)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Camozzi |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | CGSP-20 |
| Ұстағыш губкалар | Тот баспайтын болат |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Қорғау сыныбы | IP40 |
| Қармау жақтарының саны | 2 |
| Ғимарат | алюминий |
| Қақпақ | алюминий |
| Макс. қармау жұмысының жиілігі | 3Гц |
| Салмақ | 34ж |
| Монтаждау | ішкі бұранда және орталықтандырғыш төлке |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Жалпы күш-жігер 6 барда, жабылу | 36Н |
| Жалпы күш-жігер 6 барда, ашылуы | 44Н |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Негізгі материал | алюминий |
| Ерекшеліктері | ықшам |
| Қайталануы | 0.02 мм |
| Қосылу | M3 |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 2 ÷ 8бар |
| Әрекет түрі | екіжақты іс-қимыл |
| Өлшем | ø20 мм |
| Тығыздағыштар | сутектелген бутадиен-нитрилді каучук (HNBR)/фторлы каучук (FPM/FKM/Viton) |
| Әрбір губканы 6 барда ұстау күші, жабу | 18Н |
| Әрбір губканы 6 барда ұстау күші, ашылуы | 22Н |
| Барысы | 4мм |
| Әрбір ысырманың жүрісі | 2мм |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

