
- Бар
- Коды:236997
SHL20X40-S EMC - Параллельді ұстағыш, ø20 мм, 40 мм жүріс, M5
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы SHL20X40-S
Барысы: 40мм • Әрекет түрі: екі жақты әрекет • Өлшем өлшемі: ø20 мм • Позицияны анықтау: датчиктерге арналған магнитпен • Жалғау: M5 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | EMC |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | SHL20X40-S |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Ғимарат | алюминий |
| Макс. қармау жұмысының жиілігі | 0.67Гц |
| Салмақ | 300г |
| Монтаждау | ішкі бұранда |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Жалпы ұстау күші 5 барда | 74Н |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Негізгі материал | алюминий |
| Ерекшеліктері | кең ашумен |
| Қайталануы | 0.1 мм |
| Қосылу | M5 |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:8:4] |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 80°C |
| Жұмыс қысымы | 1.5 ÷ 7бар |
| Әрекет түрі | екіжақты іс-қимыл |
| Өлшем | ø20 мм |
| Барысы | 40 мм |
| Әрбір ысырманың жүрісі | 20мм |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

