
- Бар
- Коды:237003
SHL25X80-S EMC - Параллельді ұстағыш, ø25 мм, 80 мм жүріс, M5
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы SHL25X80-S
Барысы: 80мм • Әрекет түрі: екі жақты әрекет • Өлшем өлшемі: ø25 мм • Позицияны анықтау: датчиктерге арналған магнитпен • Жалғау: M5 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | EMC |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | SHL25X80-S |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Ғимарат | алюминий |
| Макс. қармау жұмысының жиілігі | 0.67Гц |
| Монтаждау | ішкі бұранда |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Жалпы ұстау күші 5 барда | 131Н |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Негізгі материал | алюминий |
| Ерекшеліктері | кең ашумен |
| Қайталануы | 0.1 мм |
| Қосылу | M5 |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:8:4] |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 80°C |
| Жұмыс қысымы | 1.5 ÷ 7бар |
| Әрекет түрі | екіжақты іс-қимыл |
| Өлшем | ø25 мм |
| Барысы | 80 мм |
| Әрбір ысырманың жүрісі | 40 мм |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

