
- Бар
- Коды:5044
DNCKE-100- -PPV-A 526484 FESTO - ISO 15552, 100 мм қысқыш модулі бар пневматикалық цилиндр
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы DNCKE-100- -PPV-A 526484
Поршеньнің диаметрі: 100мм • Жүріс: 10 ÷ 2000мм • Әрекет түрі: екі жақты әрекет • Стандарт: ISO 15552 • Орындалуы: өзек бекіткіші • Позицияны анықтау: датчиктерге арналған магнитпен • Жалғау: G1/2 • Корпус материалы: анодталған алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 526484 |
| Поршеньнің диаметрі | 100мм |
| Демпфирлеу ұзындығы | 32мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| орындалуы | өзек бекіткіші |
| Штоктың орындалуы | бір жақты өзек |
| Сабақтың соңы | сыртқы бұранда |
| Ғимарат | анодталған алюминий |
| Таңбалау | DNCKE-100- -PPV-A |
| Шығарудың ең аз қысымы | 3,8 bar |
| Монтаждау | керек-жарақтардың көмегімен ішкі бұрандамен |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Негізгі материал | алюминий |
| Қосылу | G1/2 |
| Қысқыш модульді қосу | G3/8 |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 80°C |
| Жұмыс қысымы | 0.6 ÷ 10бар |
| Өзек бұранда | M20x1.5 |
| Үйлесімділік | ISO 15552/21287 |
| Стандарт | ISO 15552 |
| Статикалық ұстау күші | 8000Н |
| 6 бардағы кері жүрістің теориялық күші | 4418Н |
| 6 бардағы тура жүрістің теориялық күші | 4712Н |
| Әрекет түрі | екіжақты іс-қимыл |
| Штанганың қысқыш модулінің түрі | штанганың кез келген қалпында қысқыш |
| Конструкция түрі | профильден алынған корпус |
| Тығыздағыштар | полиуретан |
| Барысы | 10 ÷ 2000мм |
| Өзек | шыңдалған болат |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

