
- Бар
- Коды:5043
DNCKE-63- -PPV-A-S 538240 FESTO - ISO 15552, 63 мм қысқыш модулі бар пневматикалық цилиндр
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы DNCKE-63- -PPV-A-S 538240
Поршеньнің диаметрі: 63мм • Жүріс: 10 ÷ 2000мм • Әрекет түрі: екі жақты әрекет • Стандарт: ISO 15552 • Орындалуы: өзек бекіткіші • Позицияны анықтау: датчиктерге арналған магнитпен • Жалғау: G3/8 • Корпус материалы: анодталған алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 538240 |
| Поршеньнің диаметрі | 63мм |
| Демпфирлеу ұзындығы | 22мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| орындалуы | өзек бекіткіші |
| Штоктың орындалуы | бір жақты өзек |
| Сабақтың соңы | сыртқы бұранда |
| Ғимарат | анодталған алюминий |
| Таңбалау | DNCKE-63- -PPV-A-S |
| Шығарудың ең аз қысымы | 3,8 bar |
| Монтаждау | керек-жарақтардың көмегімен ішкі бұрандамен |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Негізгі материал | алюминий |
| Қосылу | G3/8 |
| Қысқыш модульді қосу | G1/4 |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 0.6 ÷ 8бар |
| Өзек бұранда | M16x1.5 |
| Үйлесімділік | ISO 15552/21287 |
| Стандарт | ISO 15552 |
| Статикалық ұстау күші | 3200Н |
| 6 бардағы кері жүрістің теориялық күші | 1682Н |
| 6 бардағы тура жүрістің теориялық күші | 1870Н |
| Әрекет түрі | екіжақты іс-қимыл |
| Штанганың қысқыш модулінің түрі | штанганың кез келген қалпында қысқыш |
| Конструкция түрі | профильден алынған корпус |
| Тығыздағыштар | полиуретан |
| Қауіпсіздік функциясы | сызықтық қозғалысты тоқтату |
| Барысы | 10 ÷ 2000мм |
| Өзек | шыңдалған болат |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

