
- Бар
- Коды:23501
HGDS-PP-20-P-A-B 1187961 FESTO - Айналмалы-қармау блогы
3 029 710 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы HGDS-PP-20-P-A-B 1187961
Әрекет түрі: екі жақты әрекет • Өлшем өлшемі: ø20 мм • Позицияны анықтау: датчиктерге арналған магнитпен • Жалғау: M5 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1187961 |
| Білік | болат |
| Ұстағыш губкалар | Тот баспайтын болат |
| Айналмалы цилиндрді демпферлеу | P:реттелмейтін демпферлік, екі жағынан серпімді сақиналар |
| Бұрылу бұрышын баптау диапазоны | 0 ÷ 210 deg |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Қармау жақтарының саны | 2 |
| Ғимарат | алюминий |
| Қақпақ | алюминий;полиформальдегид (POM) |
| Макс. ауыстыру жиілігі | 2Гц |
| Таңбалау | HGDS-PP-20-P-A-B |
| Салмақ | 1260ж |
| Мин. жабылу уақыты 6 барда | 70мс |
| Монтаждау | ішкі бұранда және орталықтандырушы төлкеv-тәрізді ойығы бар керек-жарақтардың көмегімен тесігі және орталықтандырушы төлкесі бар |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Жалпы күш-жігер 6 барда, жабылу | 168Н |
| Жалпы күш-жігер 6 барда, ашылуы | 192Н |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Позицияны анықтау, айналмалы жетек | жақындық датчигімен |
| Негізгі материал | алюминий |
| Қосылу | M5 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 3 ÷ 8бар |
| 6 бар кезіндегі теориялық сәт | 2.5Нм |
| Әрекет түрі | екіжақты іс-қимыл |
| Конструкция түрі | параллель ұстайтын айналмалы жетек |
| Өлшем | ø20 мм |
| Дәл баптау | -6° |
| Бұрылу бұрышы | 210° |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Әрбір губканы 6 барда ұстау күші, жабу | 84Н |
| Әрбір губканы 6 барда ұстау күші, ашылуы | 96Н |
| Әрбір ысырманың жүрісі | 7мм |
- Бағасы: 3 029 710 ₸




