
- Бар
- Коды:25613
DADE-MVC-010 542117 FESTO - Өлшенген шаманың түрлендіргіші
732 345 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы DADE-MVC-010 542117
Дискретті шығыс: PNP • Қорғау класы: IP65, IP67 • Жұмыс кернеуі: 24 V DC • Корпус материалы: арматураланған полибутилентерефталат (PBT)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Аналогтық шығыс | 0 ÷ 10 Жылы |
| Артикул | 542117 |
| Сигналды беру уақыты, кірістер | 3 ms |
| Кіріс сипаттамалары | EN 61131-2 стандартына сәйкес |
| Дискретті шығу | PNP |
| Кернеудің рұқсат етілген ауытқулары | ±25 % |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Полярлықтың өзгеруінен қорғау | SPS S1 ашасы үшін |
| Қорғау сыныбы | IP65IP67 |
| Ғимарат | арматураланған полибутилентерефталат (ПБТ) |
| Таңбалау | DADE-MVC-010 |
| Салмақ | 128ж |
| Монтаждау | тесік арқылы |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Сызықтық еместік | 0.2 %FS |
| Негізгі материал | Пластик |
| Қалдық пульсация | 4 Vss |
| Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы | 95%, конденсат түзілмейді |
| Қайталануы | 0.1 мм |
| Логиканы қуаттандыру үшін істен шыққан кезде қуатты ұстап тұру | 10 ms |
| Номиналды жұмыс кернеуі кезіндегі ток шығыны | 20 ÷ 30 mA |
| Жұмыс температурасы | 0 ÷ 55°C |
| Жұмыс кернеуі | 24 V DC |
- Бағасы: 732 345 ₸

