
- Бар
- Коды:275395
HR15T4000H - Бағыттаушы, өлшемі 15, шарикті, жоғары дәлдік класы, бекіткіш. төменнен, 4000 мм
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы HR15T4000H
- Жоғары дәлдік. Limon бағыттағыштары дәл өңдеуге және жоғары дәлдікке ие, бұл сіздің жабдықтың мінсіз жұмысын қамтамасыз етеді;
- Сенімділік. Limon бағыттағыштары ұзақ мерзімді пайдалануға арналған және жоғары жүктемелер мен жылдамдықтарға төтеп бере алады;
- Жан-жақтылық. Лимон бағыттағыштарының өлшемдері мен конфигурацияларының кең ауқымы бар, бұл сізге нақты шешім үшін тамаша шешімді таңдауға мүмкіндік береді.қолданбалар;
- Экономикалық тиімділік. Лимон бағыттағыштары ең аз техникалық қызмет көрсетуді қажет етеді және коррозияға төзімділігі жоғары, бұл пайдалану және техникалық қызмет көрсету шығындарын азайтады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Limon |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | HR15T4000H |
| Бағыттауыштың ұзындығы | 4000мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Бағыттауыштың дәлдік сыныбы | жоғары |
| Ғимарат | көміртекті болат |
| Бағыттауышты бекіту | төменнен |
| Ұзындығына байланысты өнімнің салмағы | 1.48кг/м |
| Бағыттаушы/бұралудан қорғау | домалау бағыттағышы (шарлы) |
| Негізгі материал | болат |
| Өлшем | 15" |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

