
- Бар
- Коды:275857
HR65R4000C - Бағыттаушы, өлшемі 65, шарикті, стандартты дәлдік дәрежесі, бекіткіш. жоғарғы, 4000 мм
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы HR65R4000C
- Жоғары дәлдік. Limon бағыттағыштары дәл өңдеуге және жоғары дәлдікке ие, бұл сіздің жабдықтың мінсіз жұмысын қамтамасыз етеді;
- Сенімділік. Limon бағыттағыштары ұзақ мерзімді пайдалануға арналған және жоғары жүктемелер мен жылдамдықтарға төтеп бере алады;
- Жан-жақтылық. Лимон бағыттағыштарының өлшемдері мен конфигурацияларының кең ауқымы бар, бұл сізге нақты шешім үшін тамаша шешімді таңдауға мүмкіндік береді.қолданбалар;
- Экономикалық тиімділік. Лимон бағыттағыштары ең аз техникалық қызмет көрсетуді қажет етеді және коррозияға төзімділігі жоғары, бұл пайдалану және техникалық қызмет көрсету шығындарын азайтады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Limon |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | HR65R4000C |
| Бағыттауыштың ұзындығы | 4000мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Бағыттауыштың дәлдік сыныбы | стандартты |
| Ғимарат | көміртекті болат |
| Бағыттауышты бекіту | жоғарыдан |
| Ұзындығына байланысты өнімнің салмағы | 21.25кг/м |
| Бағыттаушы/бұралудан қорғау | домалау бағыттағышы (шарлы) |
| Негізгі материал | болат |
| Өлшем | 6,5" |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

