
- Бар
- Коды:86096
CGSN-32 CAMOZZI - Радиалды қармау, ø32 мм, 180°, M5
Бағасын нақтылаңыз
Сипаттамасы CGSN-32
CGSN сериялы ұстағыштар 4 өлшемде ұсынылған. Тұтқаның саусақтарын 180°-қа дейін ашу жақ сүйектерінің басқа элементтермен соқтығысуын болдырмай, қажетті заттарды ұстауға мүмкіндік береді. Көп буынды түсіру механизмі түсіру күшін арттыруды қамтамасыз етеді. Магниттік позиция датчиктерін ұстағыш корпусындағы ойықтарға тікелей орнатуға болады.
Тұтқалардың корпусындағы бекіту тесіктері орнату кезінде икемділікті қамтамасыз етеді. Сонымен қатар, ұстағыштар режимді орнатуды жеңілдету үшін орнату адаптерлерімен жабдықталуы мүмкін. L-CGP (еркек) немесе C-CGP (әйел).
АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ:
- Алдыңғы сериялармен толық өзара алмасу
- Коррозияға төзімді, жылтыратылған никельмен қапталған болаттан жасалған ұстағыштардың саусақтары
- Қармау бұрыштарының кең спектрі
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Camozzi |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | CGSN-32 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Қармау жақтарының саны | 2 |
| Макс. ашу бұрышы | 180° |
| Макс. қармау жұмысының жиілігі | 1.7Гц |
| Салмақ | 740г |
| Монтаждау | ішкі бұранда және орталықтандырушы төлкеарналған тесігі және орталықтандырушы төлкесі бар керек-жарақтардың көмегімен |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Жалпы түсіру сәті 6 барда, ашылуы | 580.8Нсм |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Қайталануы | 0.2 мм |
| Қосылу | M5 |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:8:4] |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 1 ÷ 7бар |
| Үйлесімділік | CAMOZZI CGSN |
| Әрекет түрі | екіжақты іс-қимыл |
| Өлшем | ø32 мм |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


