
- Бар
- Коды:23476
DHRS-25-A 1310162 FESTO - Радиалды ұстағыш, ø25 мм, 180°, қос. іс-әрекет, M5
1 132 300 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы DHRS-25-A 1310162
Ашу бұрышы: 180° • Әрекет түрі: екі жақты әрекет • Өлшем өлшемі: ø25 мм • Позицияны анықтау: датчиктерге арналған магнитпен • Жалғау: M5 • Корпус материалы: анодталған алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1310162 |
| Ұстағыш губкалар | Қоспаланған болат |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Қармау жақтарының саны | 2 |
| Ғимарат | анодталған алюминий |
| Қақпақ | полиамид (PA) |
| Макс. ашу бұрышы | 180° |
| Макс. қармау жұмысының жиілігі | ≤ 3Гц |
| Таңбалау | DHRS-25-A |
| Салмақ | 270г |
| Инерцияның массалық сәті | 0,69 kgcm2 |
| Мин. жабылу уақыты 6 барда | 105мс |
| Монтаждау | ішкі бұранда және орталықтандырушы төлкеарналған тесігі және орталықтандырушы төлкесі бар керек-жарақтардың көмегімен |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Жалпы түсіру сәті 6 барда, ашылуы | 233Нсм |
| Жалпы қармау сәті 6 барда, тұйықталу | 215Нсм |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Негізгі материал | алюминий |
| Қайталануы | 0,1 мм,0,2 мм |
| Қосылу | M5 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 2 ÷ 8бар |
| Әрекет түрі | екіжақты іс-қимыл |
| Өлшем | ø25 мм |
- Бағасы: 1 132 300 ₸




