
- Бар
- Коды:23480
DHRS-40-A 1310166 FESTO - Радиалды ұстағыш, ø40 мм, 180°, қосарланған. іс-әрекет, G1/8
1 767 355 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы DHRS-40-A 1310166
Ашу бұрышы: 180° • Әрекет түрі: екі жақты әрекет • Өлшем өлшемі: ø40 мм • Позицияны анықтау: датчиктерге арналған магнитпен • Жалғау: G1/8 • Корпус материалы: анодталған алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1310166 |
| Ұстағыш губкалар | Қоспаланған болат |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Қармау жақтарының саны | 2 |
| Ғимарат | анодталған алюминий |
| Қақпақ | полиамид (PA) |
| Макс. ашу бұрышы | 180° |
| Макс. қармау жұмысының жиілігі | ≤ 2Гц |
| Таңбалау | DHRS-40-A |
| Салмақ | 829ж |
| Инерцияның массалық сәті | 4,18 kgcm2 |
| Мин. жабылу уақыты 6 барда | 142мс |
| Монтаждау | ішкі бұранда және орталықтандырушы төлкеарналған тесігі және орталықтандырушы төлкесі бар керек-жарақтардың көмегімен |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Жалпы түсіру сәті 6 барда, ашылуы | 725Нсм |
| Жалпы қармау сәті 6 барда, тұйықталу | 660Нсм |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Негізгі материал | алюминий |
| Қайталануы | 0,1 мм,0,2 мм |
| Қосылу | G1/8 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 2 ÷ 8бар |
| Әрекет түрі | екіжақты іс-қимыл |
| Өлшем | ø40 мм |
- Бағасы: 1 767 355 ₸




