
- Бар
- Коды:23481
DHRS-40-A-NC 1310167 FESTO - Радиалды ұстағыш, ø40 мм, 180°, НЗ, G1/8
1 974 220 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы DHRS-40-A-NC 1310167
Ашылу бұрышы: 180° • Әрекет түрі: бір әрекетті, әдетте жабық • Стандартты өлшем: ø40 мм • Позицияны анықтау: сенсорларға арналған магнитпен • Жалғау: G1/8 • Корпус материалы: анодталған алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1310167 |
| Кепілді қармау күші | Жабуға |
| Ұстағыш губкалар | Қоспаланған болат |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Қармау жақтарының саны | 2 |
| Ғимарат | анодталған алюминий |
| Қақпақ | полиамид (PA) |
| Макс. ашу бұрышы | 180° |
| Макс. қармау жұмысының жиілігі | ≤ 2Гц |
| Таңбалау | DHRS-40-A-NC |
| Салмақ | 844ж |
| Инерцияның массалық сәті | 4,24 kgcm2 |
| Мин. жабылу уақыты 6 барда | 110мс |
| Монтаждау | ішкі бұранда және орталықтандырушы төлкеарналған тесігі және орталықтандырушы төлкесі бар керек-жарақтардың көмегімен |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Негізгі материал | алюминий |
| Қайталануы | 0,1 мм,0,2 мм |
| Қосылу | G1/8 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 4 ÷ 8бар |
| Әрекет түрі | біржақты, әдетте жабық |
| Өлшем | ø40 мм |
- Бағасы: 1 974 220 ₸




