
- Бар
- Коды:23487
HGRT-25-A-G2 563909 FESTO - Радиалды ұстағыш, ø25 мм, 180°, M5
1 453 175 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы HGRT-25-A-G2 563909
Ашу бұрышы: 180° • Әрекет түрі: екі жақты әрекет • Өлшем өлшемі: ø25 мм • Позицияны анықтау: датчиктерге арналған магнитпен • Жалғау: M5 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 563909 |
| Ұстағыш губкалар | Шыңдалған,Болат |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында мыс және тефлон жоқ |
| Қармау жақтарының саны | 2 |
| Ғимарат | алюминий |
| Макс. ашу бұрышы | 180° |
| Макс. қармау жұмысының жиілігі | ≤ 3Гц |
| Таңбалау | HGRT-25-A-G2 |
| Салмақ | 610г |
| Инерцияның массалық сәті | 2,33 kgcm2 |
| Мин. жабылу уақыты 6 барда | 301мс |
| Монтаждау | ішкі бұранда және орталықтандырғыш төлке |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Негізгі материал | алюминий |
| Қайталануы | 0.02 мм,0.2 мм |
| Қосылу | M5 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 4 ÷ 8бар |
| Әрекет түрі | екіжақты іс-қимыл |
| Өлшем | ø25 мм |
- Бағасы: 1 453 175 ₸




